Animal Flex, czyli sposób na wsparcie stawów

animal flex

Każdy, kto ćwiczy, bez względu na to, czy zawodowo, czy amatorsko, będzie prędzej czy później musiał zmierzyć się ze stawami, które mogą odmówić posłuszeństwa. Nie chodzi tutaj oczywiście o poważną kontuzję, ale o bolesność stawów, która pojawia się w wyniku ich powolnego zużywania podczas intensywnych treningów siłowych lub aerobowych. Warto więc o stawy dbać w odpowiedni sposób i prawidłowo je suplementować, aby nie spotykały ich kontuzje, a przetrenowanie nie dawało się im mocno we znaki.

Odżywka wspomagająca stawy: Animal Flex

Dobrym pomysłem na suplementację stawów będzie skorzystanie z preparatu o nazwie Animal Flex. Animal Flex od Świata Supli to połączenie 44 substancji, które w znaczący sposób prowadzą do poprawy funkcjonowania stawów, obniżenia ich bolesności (jeśli taka występuje), a także zwiększenia mazi stawowej lub zahamowania procesów jej zużywania.

W składzie odżywki znajdują się między innymi:

  • glukozamina;
  • siarczan chondroityny;
  • witaminy C oraz E;
  • mikroelementy w postaci cynku, selenu i manganu.

To oczywiście nie wszystkie substancje aktywne znajdujące się w preparacie, ale każda z nich prowadzi do usprawnienia pracy stawów.

Kiedy przyjmować i w jaki sposób?

Preparat przyjmujemy raz dziennie zawsze wtedy, kiedy nasze stawy są narażone na przeciążenia albo w tym momencie, w którym czujemy, że potrzebne jest im wspomożenie w postaci suplementu diety, jakim jest bez wątpienia opisywany preparat. Działanie to nie tylko ochrona stawów przed zwyrodnieniem, ale również poprawa ich mobilności oraz wytrzymałości.