Suplementy sportowe od Real Pharm

Real Pharm to jeden z najbardziej znanych oraz renomowanych koncernów produkujących suplementy sportowe. Podstawowym segmentem oferty od wielu lat są odżywki kulturystyczne. W odróżnieniu od wielu innych firm, suplementy Real Pharm to nie tylko najwyższa jakość, ale także szeroki wybór różnego rodzaju preparatów.

Proteiny i inne podstawowe preparaty

Odżywki białkowe są dostępne zarówno w postaci zwykłych koncentratów, jak też izolatów oraz hydrolizatów białka. To samo tyczy się aminokwasów egzogennych(szeroki wybór preparatów typu BCAA oraz EAA), a także innych aminokwasów, kreatyny oraz zaawansowanych preparatów przedtreningowych. Co ważne, w zakresie tych ostatnich znajdziemy zarówno odżywki w tradycyjnej postaci proszku do rozpuszczania, jak shoty treningowe.

Boostery Testosteronu od Real Pharm

Z pewnością warto również zwrócić uwagę na boostery Testosteronu od Real Pharm. Do wyboru mamy zarówno kompleksowe preparaty wzmagające produkcję Testosteronu przez organizm, jak też suplementy zawierające najwyższej jakości ekstrakt z owoców Tribulus terrestris.

Dzięki szerokiej i świetnie skonstruowanej ofercie, a także najwyższemu standardowi odżywek, suplementy od Real Pharm stanowią kompleksowe wsparcie dla każdej formy treningu siłowego. Oferta umożliwia ponadto precyzyjne dobranie rodzaju odżywek do indywidualnych potrzeb, predyspozycji, a także charakteru treningu.